Üks sats, üks süda
JK TABASALU
  • eng

Meie 2 U17 poissi osalevad Leedus UEFA sõprusturniiril!

JK Tabasalu poisid Kristjan Stüff (vasakul) ja Kristo Hussar (paremal) kuuluvad Eesti U-17 koondisesse ning osalevad Leedus UEFA sõprusturniiril.

 

————————————–

EESTI JALGPALLI LIIT
PRESSITEADE                                           01.04.2018

 

Eesti U17 koondis sõidab täna Leetu, kus toimub nelja noortekoondise osavõtul UEFA sõprusturniir.

Turniiril osalevad Islandi, Leedu, Eesti ja Bulgaaria noortekoondised. Eesti kohtub Gargždai kunstmurustaadionil esmalt 3. aprillil Islandiga, seejärel 5. aprillil Bulgaariaga ning kaks päeva hiljem minnakse vastamisi võõrustajaga.

Noortekoondise peatreener Lars Hopp valis meeskonna koosseisu 21 mängijat.

Eesti U17 koondise kohtumised UEFA sõprusturniiril:

  1. aprill kell 15 Island – Eesti
  2. aprill kell 15 Bulgaaria – Eesti
  3. aprill kell 14 Eesti – Leedu

Eesti U17 koondis:

Väravavahid

Martin Tilk (06.01.2002) – Raplamaa JK

Karl Jakob Hein (13.04.2002) – FC Nõmme United

Kaitsjad

Erik Kruglov (09.02.2002) – Kohtla-Järve JK Järve

Kristjan Stüff (01.07.2002) – Tabasalu JK

Karlis Karro (03.06.2002) – Tartu FC Helios

Kristo Hussar (28.06.2002) – Tabasalu JK

Karl Lani (06.03.2002) – Jõgeva SK Noorus-96

Raiko Randlahe (04.01.2002) – Tartu JK Tammeka

Alfred Tammiksaar (09.11.2002) – Tartu JK Tammeka

Ats Toomsalu (17.08.2002) – Tartu JK Tammeka

Poolkaitsjad ja ründajad

Deivid Andreas (06.01.2002) – СF Reus Deportiu (ESP)

Nikita Dronov (25.04.2002) – Maardu Linnameeskond (laenul FC Levadiast)

Carl Robert Mägimets (10.02.2002) – Tartu JK Tammeka

Lars-Indrek Aigro (30.08.2002) – FC Nõmme United

Nikita Mihhailov (20.06.2002) – JK Narva Trans

Daniel Aganitš (08.03.2002) – Jõgeva SK Noorus-96

Daniel Žukov (27.05.2002) – Maardu LM

Arthur Jeršov (18.06.2002) – Tallinna FC Flora

Filipp Drabinko (07.05.2002) – Tallinna FC Flora

Ivan Timofejev (16.06.2002) – Tallinna FC Flora (laenul TJK Legionist)

Patrick Genro Veelma (15.04.2002) – Tartu JK Tammeka

 

Peatreener: Lars Hopp

Abitreener: Vladimir Voskoboinikov

Väravavahtide treener: Rait Oja

Arst: Liisbet Harak

Füsioterapeut: Sten Ütsmüts
Videoanalüütik: Karl Taul

Mänedžer: Ljubov Lobõševa

EJLi pressiteenistus
www.jalgpall.ee

 

———————————————–

Facebooki kommentaarid