Mina ja pall

Mina ja pall grupp on loodud 2002-2006 sündinud lastele, kes on jalgpalliga just alustanud või vajavad täiendavalt individuaalset arendamist. Treeningrühmas tehakse harjutusi vastavalt laste arengule. Tublidel harjutajatel on järgnevatel hooaegadel võimalus liituda põhigrupi lastega, kes on treeninud juba aastaid.

Grupis on vabu kohti ja ootab uusi mängijaid igal ajal. Palun leppige treeneriga aeg kokku ja saatke (või tooge) laps paarile-kolmele proovitreeningule.
Kui mäng sobib lapsele, siis olete teretulnud klubiga liituma. Liitumisinfo siit.

Täpsemad trenni ajad leiate allolevast kalendrist. Valige filtrist ‘Grupid’   TG Mina ja Pall.
Treeningute ajad muutuvad reeglina 4x aastas. (vt. selgitus allpool).

Treeninggrupi treener Hendrik Nurklik, hendrik@tabasalujk.ee ja telefon 5288470

 

OLULINE TEADA. Tulenevalt aastaajast muutuvad treeningute kohad ja ajad reeglina 4 korda aastas.

Talveperiood: november – märts. Treeningud võivad toimuda Tabasalu spordisaalis, Muraste Piirivalvekooli saalis, Muraste kooli saalis, Männiku kilehallis ja/või Tabasalu kunstmurul.

Kevadperiood: aprill – mai. Treeningud võivad toimuda Tabasalu kunstmuruväljakul ja/või muruväljakul.

Suveperiood: juuni – august. Treeningud võivad toimuda Tabasalu kunstmurväljakul ja/või muruväljakul. Suveperioodi jäävad reeglina ka laagrid ja kuni 3 nädalat suvepuhkust.

Sügisperiood: september – oktoober. Treeningud võivad toimuda Tabasalu kunstmuruväljakul ja/või muruväljakul.

*Erinevate perioodide täpsed treeningute ajad ja kohad planeerib klubi juhatus igat enne perioodi vastavalt võimalustele ning lisab treeningkalendrisse.
*Treenerid võivad kasutada teisi treeningkohti, muuta treeningute aegasid, pikendada sügisel väljas treenimist ja minna kevadel varem välja. Pehme talve korral võivad treenerid korraldada treeninguid ka õues kunstmurul. Igast üksikust muudatusest annavad treeneerid jooksvalt teada.

 

Lisainfo klubi kodukorrast tabasalujk.ee/klubi-uldinfo.