Sponsorite abi

JK sats

TOETA OMA VALLA KODUKLUBI!

Jalgpalliklubi Tabasalu on Harku valla koduklubi, mille eesmärgiks on pakkuda läbi kvaliteetse teenuse meie noortele poistele ja tüdrukutele jalgpallialast haridust. Jalgpalliklubi ühendab kogukonda, innustab kõiki olema pühendunud ja arvestama oma kaaslastega!

“Tabasalu – üks sats, üks süda”

 

JK Tabasalu meeskonnavaimKLUBI

Jalgpalliklubi asutati 2013 aastal, mis sisuliselt jätkas eelnevad 10 aastat Tabasalu Palliklubi poolt tehtut, kuid samas viis jalgpallitreeningud täiesti uuele tasemele. Jalgpall hakkas klubi loomisest alates kiiresti populaarsust koguma. Paari viimase aastaga on noorjalgpallurite arv klubis kasvanud 40-lt lapselt ligi 250 lapseni (kokku 12 treeningrühma), mis teeb sellest Harku valla populaarseima spordiala. Klubis treenivad lasteaialapsed kuni 1999 a sündinud poiste ja tüdrukuteni.

Jalgpalliklubi Tabasalu MTÜ loodi 36 lapsevanema poolt mittetulundusliku klubina, tänaseks on tegevliikmete arv kasvanud 81 inimeseni. Klubi töötab ja lastega tegelevad 6 treenerit. Klubi juhatuse liikmed ja klubi administratiivse poole eest

vastutavad lapsevanemad Riho Saksus ja Indrek Anepaio. Kolmanda juhatuse liikmena vastutab sportliku poole eest Risto Sarapik. Juhatuse liikmed tasusid ei saa ja töötavad vabatahtlikkuse alusel.

 

SAAVUTUSED

JK Tabasalu võistkond Gothia CupJK Tabasalu on võistkonnad on hinnatud vastased igal Eestis korraldataval turniiril. Mängime kõrgete kohtade peale ka Eesti noortemeistrivõistlustel.

Klubi korraldab mitmeid turniire – Rademari Jalgpallifestival, Homeyard Cup, Fenster Cup ja lastelaagreid meie valla eri vanuses lastele ( koolivaheaja- ja suvised linnalaagrid).

Uue suunana kutsume Eestisse rahvusvahelisi eksperte, et koolitada oma treenereid ja pakkuda avatud koolitusteenust ka teistele soovijatele. Nt. Amsterdam Ajaxi ekspertide koolitus “Treeni treenerit” oktoobris 2015.

 

ARENGUVISIOON JA EESMÄRGIDJK Tabasalu Summer Cup võitjad

Meie suur eesmärk on viia Tabasalu JK Eesti meistriks 2025.

Eesmärk nr 1 – arendada klubi organisatsioonilist suutlikust ja võimekust, täiendavate inimressursside kaasamise teel. Funktsioneeriv klubi kontor. Rohkem tegevliikmeid, rohkem aktiivselt panustavaid vabatahtlikke, rohkem vastutust ja

kindlate töölõikudega tegelevaid inimesi. Tulevikus panustajate tasustamise võimaluse loomine.

Eesmärk nr 2 – haritud ja kvalifitseeritud treenerid. Kvalifikatsiooninõuded treeneritele (min UEFA B litsents või järjepidev koolitusprotsess kuni min nõutud tase on saavutatud). Treeneri kutsetunnistus min EKR 5 tasemel.

Eesmärk nr 3 – tugipersonali kaasamine (füsioterapeut, kehalise ettevalmistuse treener, massöör ). Eelduste loomine tugipersonali palkamiseks. Koostöö loomine spordimeditsiini asutustega, lihtsa ja kiire vastuvõtule psääsemise võimaluse tagamine.

Eesmärk nr 4 – igast ametlikust mängust sündmuse loomine. Korralik mängukorraldus – muusika, teadustus, fännikohvik ja – atribuutika. Mängukorralduse eest vastutavate vabatahtlike kaasamine vanusegruppide kaupa. Jätkub kõrge sportliku ja meelelahutusega rahvusvaheliste kommertsturniiride korraldus.

Eesmärk nr 5 – koostöö teiste vallas tegutsevate avalike ja vabatahtlikkuse alusel tegelevate organisatsioonidega ning ettevõtetega, esindusmeeskonna mängijatele valla ettevõtetes töötamise loomise võimalus.

Eesmärk nr 6 – sponsor- ja toetajasuhete arendamine valla ettevõtetega. Sponsorsuhete eest vastutava majandusnõukogu loomine, liikmete valimine.

Eesmärk nr 7 – infrastruktuuri arendamine, lisaks olemasolevatele väljakutele miniarena rajamine, sisehalli rajamine.

 

särk-sVAJAME SPONSORITE TOETUST

Pakume oma partneritele, toetajatele ja sponsoritele erinevaid lahendusi andmaks oma panust klubi arengusse:

1. Pea- ja suursponsor(id). Klubi peasponsori ja suursponsorite logod saavad eksponeeritud klubi võistlus- ja treeningriietusel, klubi staadionitel, üritustel, koduleheküljel, sotsiaalmeedias, võimalik on saata klubi liikmetele spetsiaalseid tellitud sõnumeid jne.

2. Klubi sponsor. Saab tähelepanu ja kajastust klubi kommunikatsioonis võrdselt suursponsoriga v.a. logo ei ole särgil.

3. Grupi sponsor. Toetaja saab toetada ühe konkreetse grupi tegevust.

4. Projekti sponsor. Saab toetada erinevate sündmuste toimumist näiteks nimesponsorina (N: turniirid, lastelaagrid jms.)

5. Toetajaliige. Era- või füüsilisest isikust toetaja. Loodame, et kodukant, Tabasalu ja Harku vald läheks korda võimalikult paljudele. Huvi korral oleme alati valmis kõikvõimalikke koostöövariante arutama.

 

 

Lugupidamisega,

Riho Saksus & Indrek Anepaio & Risto Sarapik
juhatuse liikmed
+372 52 40 614
info@ tabasalujk.ee
www.tabasalujk. ee