TG tehnika

Info. Laupäeval 12.09. ei toimu tehnikatrenni, aga toimub 13.09 kell 11.00.

Tehnikatreeningute grupp on loodud kõigile JK Tabasalu lastele, kes soovivad treeneri käe all parandada oma jalgpalluri oskuseid. Treeningutel tehakse harjutusi tehnika ja individuaalsete oskuste arendamiseks. Treener õpetab erinevaid trikke, petteid, liigutusi jms. Laste lähtetase ei ole määrav.

Treeneri personaalse tähelepanu tagamiseks saab ühes treeningus osaleda kuni 8 last.

Treeningud toimuvad igal laupäeval kell 11.00 – 12.00. Kui ühe nädalavahetusel soovib treeningutel osaleda kuni 16 last, siis teeme teise treeningu kell 10.00.

Personaalsed treeningud on tasulised ja maksavad 8.- eurot kord.

 

Siin on treeningusse registreerumine (kliki lingil)

  • Palume kirja panna lapse nime ja treeninggrupi. Määrake ära, millistel aegadel sobib osaleda ja vajutage ‘Save’ nuppu.
  • Tehnikatreeningul tagavad koha 8 esimest registreerunud last.
  • Vaatamata sellele palume nime kirja panna kõigil soovijatel. Selle info alusel saame hinnata nõudlust ja täiendavate gruppide avamise vajadust.
  • Kes on lapse kirja pannud, aga laps ei saa tulla treeningusse ning ei ole sellest 24h enne treeningu algust teada andnud aadressil tgtehnika@tabasalujk.ee või pole samas regamise tabelis info ära muutnud on kohustus tasuda treeningkorra eest. Õigeaegse loobumise teavituse korral saame kohta pakkuda järgmisele nimekirjas olevale lapsele.
  • Registreerimistabelis on võimalik muuta oma registreeringut. Minnes hiirekursoriga lapse nimele, siis peaks avalduma nimest vasakul menüüpunktid ja vajutage pliiatsi märgil (edit/muuda).

Treener registreerib treeningust osavõtud ja klubi esitab kuu lõpus arve kohalkäimiste alusel. Kohalkäimiseks arvestame ka selle kui olete lapse registreerinud ja ei ole loobumisest 24h enne teada andnud ja nö joonealused ei ole saanud trennis kohta.

Tehnikatreeninguid viib läbi treener Martin Tšegodajev (5285907).

Lisaküsimused treeninggrupi kohta palume saata tgtehnika@tabasalujk.ee .

 

Head treenimist.