Üks sats, üks süda
JK TABASALU

TG 2012

Treeninggrupp alustab alates 03.09.2019!!!

***

Tooge oma laps paarile-kolmele proovitreeningule ning kui mäng sobib lapsele, siis olete teretulnud klubiga liituma. Liitumisinfo siit.

2012 sündinud poiste grupi treeningud toimuvad teisipäeviti ja reedeti kell 14:45-16:00, Tabasalu väikesel kunstmuruväljakul (talvisel hooajal siseruumides).

Treener:

Andrus Mitt
e-post: andrus@tabasalujk.ee
Tel. 53543886

***

OLULINE TEADA. Tulenevalt aastaajast muutuvad treeningute kohad ja ajad reeglina 4 korda aastas.

Talveperiood: november – märts. Treeningud võivad toimuda Meriküla Spordikompleksi saalis ja/või Tabasalu kunstmuruväljakul.

Kevadperiood: aprill – mai. Treeningud toimuvad Tabasalu kunstmuruväljakul.

Suveperiood: juuni – august. Treeningud toimuvad Tabasalu kunstmurväljakul. Suveperioodi jäävad reeglina ka laagrid ja kuni 3 nädalat suvepuhkust.

Sügisperiood: september – oktoober. Treeningud toimuvad Tabasalu kunstmuruväljakul.

*Erinevate perioodide täpsed treeningute ajad ja kohad planeerib klubi juhatus igat enne perioodi vastavalt võimalustele ning lisab treeningkalendrisse.

*Treenerid võivad kasutada teisi treeningkohti, muuta treeningute aegasid, pikendada sügisel väljas treenimist ja minna kevadel varem välja. Pehme talve korral võivad treenerid korraldada treeninguid ka õues kunstmurul. Igast üksikust muudatusest annavad treenerid jooksvalt teada ja märgivad info kalendrisse.

Lisainfo: kirjuta meile ja küsi lisainfot treenerilt või klubi juhtkonnalt

E-mail: info@tabasalujk.ee või grupi treeneri e-mail