Üks sats, üks süda
JK TABASALU

TG 2010/12 Tüdrukud

Treeninggrupp alustab alates 02.09.2019!!!

***

Tooge oma laps paarile-kolmele proovitreeningule ning kui mäng sobib lapsele, siis olete teretulnud klubiga liituma. Liitumisinfo siit.

2010/12 sündinud tüdrukute grupi treeningud toimuvad esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 16:00-17:15, Tabasalu suurel kunstmuruväljakul (talvisel hooajal siseruumides).

Treener:

Merily Toom
e-post: merily@tabasalujk.ee
Tel. 5101596

***

OLULINE TEADA. Tulenevalt aastaajast muutuvad treeningute kohad ja ajad reeglina 4 korda aastas.

Talveperiood: november – märts. Treeningud võivad toimuda Tabasalu spordisaalis, Muraste Piirivalvekooli saalis ja/või Tabasalu kunstmurul.

Kevadperiood: aprill – mai. Treeningud toimuvad Tabasalu kunstmuruväljakul.

Suveperiood: juuni – august. Treeningud toimuvad Tabasalu kunstmurväljakul. Suveperioodi jäävad reeglina ka laagrid ja kuni 3 nädalat suvepuhkust.

Sügisperiood: september – oktoober. Treeningud toimuvad Tabasalu kunstmuruväljakul.

*Erinevate perioodide täpsed treeningute ajad ja kohad planeerib klubi juhatus igat enne perioodi vastavalt võimalustele ning lisab treeningkalendrisse.

*Treenerid võivad kasutada teisi treeningkohti, muuta treeningute aegasid, pikendada sügisel väljas treenimist ja minna kevadel varem välja. Pehme talve korral võivad treenerid korraldada treeninguid ka õues kunstmurul. Igast üksikust muudatusest annavad treenerid jooksvalt teada ja märgivad info kalendrisse.

Lisainfo: kirjuta meile ja küsi lisainfot treenerilt või klubi juhtkonnalt

E-mail: info@tabasalujk.ee või grupi treeneri e-mail