Üks sats, üks süda
JK TABASALU

JK Tabasalu logoga näomask

12.00

JK Tabasalu logoga korduvkasutatav näomask, mis on toodetud Eestis. Kahe polüesterkanga vahel asub TTJA** poolt näomaskides kasutuseks heakskiidetud filtermaterjal.

**Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet.

MASKE ON SAADAVAL PIIRATUD KOGUS!!

***

NB! Käesolev mask ei ole meditsiinitoode.

Müügil E-POES ja KLUBI KONTORIS!! Küsi infot tel. 5064479 (Elle)

Puhasta
SKU: N/A

Kirjeldus

Omadused: filtermask on kolmekihiline ja korduvkasutatav. Sisemine ja välimine kiht on hingav, kerge ja pehme polüesterkangas. Toote sisekülg on praktilistel kaalutlustel musta värvi, välisküljele on sublimatsioontrükis kantud kujundus. Kahe polüesterkanga vahel asub TTJA** poolt näomaskides kasutuseks heakskiidetud filtermaterjal. Filtrit on testinud Soomes Eurofins Expert Services Oy. Maski aitab vormis ja fikseeritult hoida ülaosasse sisse õmmeldud tugevdustraat. Maski pakendisse on lisatud instruktsioonileht pesemis- ja desinfitseerimisjuhistega. Maskis kasutatav polüesterkangas on antibakteriaalse töötlusega. Kõrvasilmusteks on elastne musta värvi pael.

Hingavuselt sobivad maskid ka kergeks füüsiliseks tööks või vähem intensiivseks spordiks. Maskid taluvad pesu 60c ning desinfitseerimist tulises vees – täpsemalt kirjeldatud maski instruktsioonis.

**Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet.

Lisainfo

Värv

Mustriga, Must