Üks sats, üks süda
JK TABASALU

Edukas jalgpalliturniir Tabasalus!

23.märtsi hommikul võis märgata särasilmseid inimesi sammumas meie hubase Tabasalu Spordikompleksi saali poole, paljudel kaelas ilusad JK Tabasalu fännisallid. Põhjuseks oli  Jalgpalliklubi Tabasalu korraldatav turniir Fenster Alumiinum karikatele 2005.a, ja hiljem sündinud mehemürakatele.

Turniir kestis pea 6 tundi ja kohale tulnud mängumehed, fännid, lapsevanemad ning toetajad ei pidanud pettuma! Pealtvaatajatele pakuti toredat ja nauditavat etendust palliplatsil – löödi palju väravaid, jagati filigraanseid sööte ja esitleti imelisi driblinguid!

Tabasalu_JK_turniir_281Turniiril näitas parimat mängu JK Tabasalu (sinine), võites ka turniiri, kes  mängis kooseisus: Stefan Vaaks, Niklas Sildre, Art Albert Anepaio, Oliver Raidma, Mark Lavrentjev, Karl Markus Noor, Oskar Volmer, Ken-Rico Roosimaa ja poisse juhendas Kent Männik.

Stabiilset mängu näidanud FC Majak Paldiskist, saavutas tänu resultatiivsele ründemängule teise koha.

Saavutades küll võrdselt punkte FC Majakiga, pidi RJK Rapla esindus leppima kolmanda kohaga, kuna väravatevahe oli natukene kehvem.

Medalist jäid napilt ilma Nõmme Unitedi rõõmsad pallivõlurid.

Viiendale kohale tuli JK Tabasalu (valge) võistkond, kes mängis järgnevas kooseisus:

Rasmus Kens, Sigvard Suppi, Jon Gustav Piirmaa, Ken Tristan Jõelaid, Karl Hendrik Reila, Hans Oliver Vuks,  Ermo Rondel, Geor Markus Somelar, Dimitri Jepihhin ja võistkonda juhendas Riho Pill.

Kuuendale kohale platseerusid meie naabripoisid Keila JK-st, aga poiste kaitseks võib öelda, et enamus neist olid sündinud 2006. aastal, mis andis vastastele väikse eelise.

  • Turniiri parimaks mängijaks valiti Art Albert Anepaio (JK Tabasalu).
  • Turniiri väravakuningas oli Gleb Zukov (FC Majak).
  • Turniiri parim väravavaht oli Renar Asi (RJK Rapla).

Kuna auhinnalaud oli meeldivalt lookas ja muljetavaldav, siis soovime tänada meie toredaid koostööpartnereid. Üritusele panid õla alla järgmised ettevõtted: Fenster Alumiinuim, Tere, Tabasalu Spordikompleks, United Motors, Swedbank, Selver, Osvald Catering, Uhlsport ja Laulasmaa Spa. Eraisikutest panustasid ürituse edukaks läbiviimiseks: Piret Somelar, Marjon Reila, Indrek Anepaio, Lucas Liiva, Kristian Kundrats, Carl Kristofer Henrik Maidla ja Andreas Elstein.

Tabasalu JK Tänab Teid panuse eest!

523979_346306462136342_1858457949_n

Turniiriks valmistumine!

Täpselt nädal enne turniiri kogunesid JK Tabasalu 2005 grupi rõõmsad lapsed ja särasilmsed lapsevanemad Tabasalu kooli juures, et valmistuda turniiriks!

JK talvep2ev 20130316_069Varasemalt oli kokkulepitud, et toimuma saab lõbus lumepäev, mille raames peame maha lahingud suusarajal ja mängime jalgpalli.

Ürituse võib igati kordaläinuks lugeda, kuna sai meeldivalt koos aega veeta, sporti teha ja natukene ka võistelda!

Tänase seisuga on 05 grupi kõige osavam ja kiirem suusamees Hans Oliver Vuks ja lapsevanematest lendles suuskadel ning pani kõigile pika puuga Krista Suppi.

Täname Tabasalu Ühisgümnaasiumit, kes mõnele poisile aitas suusad alla saada!JK talvep2ev 20130316_061