Üks sats, üks süda
JK TABASALU

LHV jalgpallikaardiga makstes toetate klubi.

14.06.25 SL - LHV

LHV jalgpallikaardiga toetame oma jalgpalliklubi – iga meie ostu pealt maksab LHV Pank 10 eurosenti meie jalgpalliklubi toetuseks.

Keskmiselt teeb pangakaardi omanik ühe kaardimakse päevas ehk toetaks klubi endalegi märkamatult ca 35.- euroga aastas!!

Meie klubil on ca 200 noorliiget ehk ca 400 lapsevanemat + õed-vennad. Meie julge unistus on, et klubil võiks olla ca 500 jalgpallikaardi omanikku. Igapäevaselt kaardi kasutamisega toetaksime klubi märkamatult ca 18 tuhande euroga aastas!!!

Üks klubi liige ja lapsevanem ütles: “Tegin konto ja kaardi. Kannan igakuiselt 500+ eurot kaardile ja kasutan kaarti igapäevaste kulude tasumiseks. Nii nagu puudub kaardil hooldustasu, puuduvad ka ülekandetasud arvete maksmiseks.

Jah, harjumusi on raske muuta. Aga kaardi vahetus on lihtne, kliki end LHV lehele ja telli kaart ära 🙂

ps. soovitage ka sõpradel ja tuttavatel teha jalkakaart LHV-s ja toetada meie klubi.