JK TABASALU

Esindusmeeskonnale rekordpubliku ees võit!

468 inimest kogunes 27. augusti õhtul Tabasalu Arenale elama kaasa Marko Kristali esimesele kodukohtumisele Tabasalu peatreenerina FC Kuressaare II meeskonna vastu.
Tuldi kulla järele, sest klubi poolt olid seekord superloosis ju ehtsad kullakangid ja nautima niisama mõnusat jalgpalliõhtut.
Kohtumise eel staadionit heidutanud väike vihmake jäi järgi kastes murukatte ilusasti märjaks, mis andis võimaluse harrastada kiiret jalgpalli ja kodumeeskond seda kohe kohtumise algusest peale tegi.
Tabasalu domineeris kohtumist täielikult, üks ladus rünnak järgnes teisele, võimalusi loodi ridamisi ja siis avas Rasmus Tomson mängu 10-ndal minutil skoori. Mõni minut enne poolajavilet lisas sama mees veel teisegi ja Tabasalu läks poolajale 2:0 eduseisus.
Teisel poolajal mäng mõnevõrra rahunes, kuid võimalusi omas jätkuvalt ainult Tabasalu. Kuressaare oli hädas, Tabasalu valdas palli ja tekitas võimalusi, ainult saarlaste väravavahi hiigelmäng päästis külalised mitmel korral halvimast.
Lõpuks harutati Kuressaare kaitse veelkord lahti ja Kersten Lõppe lõi mängu 73-dal minutil oma hooaja viienda liigavärava. Ka Kuressaare sai oma võimaluse kuid teiseks poolajaks mängu sekkunud Tabasalu noor väravavaht Rihard Kristjan Kristel tegi hiilgava tõrje. Tulemusega 3:0 kohtumine lõppeski ja kodupublik sai rahulolevana tuledevalges staadionilt koju minna.
JK Tabasalu koosseis: Madis Majando ( 46. Rihard Kristjan Kristel ), Kristo Hussar, Alan Monken Arruda, Rauno Raid, Freddie Heinmaa, Konstantin Nahk, Valeri Makarov ( 46. Ervin Stüf ), Rasmus Tomson ( 59. Carl Henrik Kristofer Maidla ), Lucas Liiva ( 70. Aleksander Ojari ), Kersten Lõppe, Edwin Stüf ( 76. Andrus Mitt )
Järgmise kohtumise koduväljakul peab JK Tabasalu 17. septembril kell 20:00 Tõrva JK vastu. Tulge meid toetama!
Piltide autor: Mihkel Naukas.