Üks sats, üks süda
JK TABASALU

IMELINE KARIKAÕHTU!

Teisipäevaõhtusel tuledevalges Tabasalu Arenal võõrustas kodumeeskond Eesti karikavõistluste 1/8 finaalis Tallinna FC Zeniti, kelle ridades mängib ka endine Eesti koondislane Ingemar Teever.
Rohkearvuline publik nägi haaravat esimest poolaega, kus esimest väravat tuli oodata kauem kui arvata võis. Võitluslik mäng mõne üksiku hea võimalusega mõlemalt poolt kestis kuni 40-nda minutini, kui Rasmus Tomson Tabasalu kasuks palli võrku lõi – 1:0!
Sellelt seisult mindi vaheajale ja staadionil algas tõeline loosisadu – burgerid, pizzad, pannkoogid ja iPhone 7!
Teisel poolajal jätkus võrdne mäng kuni avavärava autor lisas veel teisegi. Kohe peale seda lõi külaliste kuulsaim mängumees Ingemar Teever ühe värava tagasi ja pinge oli jätkuvalt õhus. 74-ndal minutil jäid külalised punase kaardi tõttu vähemusse ja meie Valeri Makarov lõi 18-meetrilt karistuslöögi tugevalt ja kaunilt otse ristnurka! 3-1.
Peale seda sai vastaste jõud otsa, järelejäänud mänguajaga lõime veel 3 väravat ja suurt võitu ja pääsu veerandfinaali tähistanud ilutulestik sai alguse seisult 6:1!
Täname kõiki toetajaid ja publikut selle meeletu kaasaelamise ja toetuse eest! Tabasalu – üks sats, üks süda!