Üks sats, üks süda
JK TABASALU

Esindusmeeskond jätkab suurte võitude lainel surfamist

Eile olid JK Tabasalu mehed võistlustules Tabasalu Arenal, kui vastu astus Läänemaa JK.
Sinisärgid ei saanud mängu kõige paremini sisse ning avatabamust nooliti kahekümne minuti jagu. Kusjuures oskuslikult lõigati vastase poolt välja ka heas hoos olev Tristan Pajo, kelle esimesed korralikumad lõviteod päädisid penaltiga. Pajo ei eksinud – 1:0! Meeskonna kapteni Valeri Makarovi sõnul oli see oluline murdepunkt: “See võttis väga palju pinget maha ja käikude leidmine muutus tunduvalt lihtsamaks.”
Mõni minut hiljem õnnestuski ka Jasper Janteril skoori teha –2:0! Avapoolaja lõpu võttis Joel Kokla enda kanda. Keskväljaäss vedas omad rünnakule, lükkas palli vasakule äärele ning jäi karistusala joonele ise palli noolima. Saades selle tagasi, keeras end kaitsjast priiks ja pani palli kindlalt võrku – 3:0! 🔥
Teisel poolajal tuli veel kindlat lisa. 51. minutil saatis Alan Nahk Makarovi hinnangul filigraanse palli liini taha, mis saatis Pajo puurilukuga silmitsi. Ründeäss pakkus külalisele kohvi, saates seejärel mänguvahendi võrku – 4:0! Kohtumise lõpptulemuse vormistamiseks lõid kaasa mitu meest. Nahk toimetas palli paremale äärele, kus oli valvel Frank Andrew Annion. Sealt jõudis terav pall värava ette ning rünnakule kaasa tõusnud Kaspar Veeväli ei jätnud midagi juhuse hooleks – 5:0! 👏🏻
🔵 Meeskonna kapten Valeri Makarov: “Kõige paremini tuli meil see mäng välja meeskondlik üleminek kaitsesse ja suutsime tihtipeale palli kõrgel vastase poolel kohe tagasi võita.”
“Tooks veel esile selle, et Joel lõi oma esimese ametliku värava meie ridades. Nüüd lisaks sellele, et ta meie keskväljale väga palju kaitselist oskust ja distsipliini toob, lõi ka värava ja see teeb kõigile väga head meelt,” lisas Makarov.
***
JK Tabasalu jätkab esimesel tabelireal, olles matši vähem pidanud lähimast jälitajast kuue punkti kaugusel. Ühtlasi hoiab 13 tabamust kirja saanud Tristan Pajo esikohta ka suurimate väravaküttide edetabelis. 🔝⭐️
***
Järgmine kohtumine tuleb eeldatavasti aga väga vinge, sest vastu astub Tartu JK Tammeka U21. “Vastasseis nendega oli esimeses ringis kõige tasavägisem ja sama on oodata ka tuleval nädalavahetusel,” vihjas Makarov, et laupäeval Tabasalu Arenal toimuvale kohtumisele oleks hulgaliselt abivägesid vaja! 💙