JK TABASALU

Meeskond tõi taas võidupunktid koju

Esindusmeeskonnale hooaja 10. ning väga oluline võit! 👊🏻
***
Üleeile külastas JK Tabasalu JK Tallinna Kalev U21 meeskonda, kellele ei jäetud mängu sisseelamiseks üldse ruumi. Juba 3. mänguminutil noppis Oskar Hõim nurgalöögi järel lahtiseks jäänud palli, mängis end keerulise nurga alt löögile ja saatis palli väga enesekindlalt üle väravavahi pea tagumisse nurka. Pool tundi hiljem kerkis Märten Subka kõige kõrgemale ning koksas nurgalöögist tulnud palli ristnurka – 2:0! 🤩
***
Teisel poolajal jätkus meie meeste pidu. 64. mänguminutil õnnestus Tabasalul tõusta kontrarünnakusse, kiireimaid jalgu näidanud Joel Kokla mängis palli seltsi tulnud Jasper Janterile, kes tegi konksu ja kõmmutas mänguvahendi lati alla. Kuus minutit hiljem õnnestus võõrustajal üks tagasi panna, kui täpne oli Kenlou Laasner. Ei läinud kaua, kui Kaarel Rumberg saatis korraliku palli ette, Tristan Pajo pääses seepeale jooksu, mängis puurist välja tulnud Sander Liikeri üle ja väravavõrk sahises sinivalgete rõõmuks juba neljandat korda. Kohtumise lõpptulemuse vormistas Alan Nahk ülikorraliku purakaga! Mängumees näppas vasakul äärel palli, tõstis pea ja saatis mänguvahendi 40 meetri pealt üle Liikeri pea. Seega sai Tabasalu kirja 5:1 võidu! 🙌🏻
***
JK Tabasalu paikneb hetkel Esiliiga B esimesel kohal. Ühe mängu vähem mänginud lähimaid jälitajaid edestatakse kuue silmaga.
***
Lisaks on kaks ründeässa ka väravaküttide edetabelis esindatud! Tristan Pajo on 11 väravaga esimene ning Dinars Ekharts kaheksa tabamusega jagamas 5.-6. kohta. 💥