Üks sats, üks süda
JK TABASALU

Meie esindusmeeskond jätkab kindlalt Esiliiga B liidrikohal

🔹ESINDUS KODUS KAHTLUSTEKS RUUMI EI JÄTNUD🔹

Meie esindusmeeskond võõrustas eile Tabasalu Arenal FA Tartu Kalevi meeskonda. Juba esimestest sekunditest oli näha, et oleme enesekindlust täis ning see kandis ka kiiresti vilja, kui juba 4. minutil määras kohtunik meie kasuks penalti, mille Pajo külma närviga realiseeris.

Sellest sai alguse aga korralik väravate sadu. Poolajaks oli seis koguni 6-0 ning mäng lõppes meie 9-1 võiduga 🔥

Jätkame kindlalt Esiliiga B liidrikohal. Lähim jälitaja on küll pidanud hetkeseisuga 2 mängu vähem, kuid jääb 10 punkti kaugusele 👏🏼

***

Liigast teeme nüüd väikese minipausi, sest järgmisel pühapäeval 24.07 toimub Tabasalu Arenal suur mäng – Tipneri Karikavõistluste 1/32 finaalis võõrustame juba tuttavat konkurenti Tartu JK Welcot.

Selle mängu kohta tuleb ka peatselt rohkem infot, seega hoia kindlasti silm peal meie sotsiaalmeedia kanalitel 👀