Üks sats, üks süda
JK TABASALU

Liidrite lahingus pidime leppima kaotusega

Möödunud laupäeva pärastlõunal toimus Esiliiga B’s senise hooaja vaieldamatult tähtsaim kohtumine, kui võtsime koduareenil vastu lähima konkurendi FC Tallinna.
***
Esimest poolaega domineerisime selgelt. Vastastel oli küll ka paar head võimalust, kuid peamiselt käis mäng siiski FC Tallinna väljaku poolel. See surve kandis ka vilja ning vahetult enne poolaja vilet viis Alan Nahk meid juhtima 🔥
Teist poolaega alustasime pisut aeglaselt ning see karistati ka kohe ära, kui Premium Liigas üle 180 kohtumise pidanud Kirill Nesterov skoori viigistas. See kindlasti äratas mehed uuesti üles ning saime end vaikselt mängurütmi tagasi. 54’minutil määras kohtunik meie kasuks ka penalti, mis seekord paraku realiseerimata jäi 💔
***
Sealt edasi lasime kahjuks mängu käest ning pidime lõpuks leppima 1:3 kaotusega.
Paraku pidi ka esindusnaiskond vastu võtma valusa kaotuse FC Floralt ning ka U21 meeskond naases Kuresaarest 1:2 kaotusega.
***
❗️Esindusmeeskonda ootab juba uus mäng homme 01.09 õhtul kell 18:00, kui Tabasalu Arenal võtame vastu JK Tallinna Kalevi U21 meeskonna❗️
Tule kindlasti kell 18:00 staadionile ja aita meil punktid koju jätta 💙