Võõrsilt ei õnnestunud meie naiste, meeste ja U21 võistkondadel võitu koju tuua

🔷 KAHJUKS JÄIME SEL NÄDALAVAHETUSEL VÕIDUTA 🔷
Möödunud nädalavahetusel toimus suvekuumuses mitmeid ägedaid jalgpallilahinguid ⚽️
***
Meie esindusmeeskond võttis ette teekonna heade mõtete linna Tartusse, kus ootas meid vana tuttav Tartu JK Welco.
4’ minutil jäime küll kaotusseisu, kuid reageerisime sellele hästi. Poolajaks viigistas Peeter Klein mänguseisu ning kohe teise poolaja alguses läksime ka juhtima. Esiliiga B suurim väravakütt Tristan Pajo realiseeris oma hooaja 21. liigavärava 🔥
Tundus, et töö on tehtud ja võtame 3 punkti endaga koju kaasa, kuid Welco ei andnud alla. 90+4’ minutil määras kohtunik kodumeeskonna kasuks penalti ning Tauno Tekko ei eksinud. Welcoga oleme nüüdseks kokku pidanud 8 kohtumist ning seekord läksid esmakordselt punktid jagamisele 🤝
***
Esindusnaiskond pidi paraku leppima kaotusega JK Tallinna Kalevile. Läksime küll Anne-Grethe Pajuviidiku väravast mängu juhtima, kuid pidime lõpuks tunnistama vastaste 1:3 paremust.
Paraku suurenes punktivahe Kaleviga nüüd ka 9 punktiliseks. Seega enne, kui kolmandat kohta püüdma hakkame, peame vaatama ka tahavaatepeeglisse, et neljandat kohta säilitada 🙏🏼
***
Kahjuks ei saanud ka U21 meeskond tabeli liidrite Paide Linnameeskond III vastu punktilisa. 2:0 kaotusseisus olles eksisime paraku penalti ning seetõttu jäi Ville Salki 90+5’ minutil löödud värav kõigest lohutuseks ning lõppskoor 1:2 Paide kasuks 💔
Hooaeg pole veel aga kaugeltki läbi ning igal tiimil on mille nimel võidelda.
❗️Sel laupäeval 27.08 kell 15:00 on Tabasalu Arenal Esiliiga B liidrite lahing, kui võõrustame teisel kohal asuvat FC Tallinna meeskonda. Sellest mängust võib sõltuda väga palju ning seetõttu vajame Teie toetust nüüd rohkem kui kunagi varem. Rohkem infot antud ürituse kohta peatselt❗️
Tabasalu hoiab pea püsti ning teeb juba usinasti trenni järgmisteks lahinguteks valmistudes 💙