Üks sats, üks süda
JK TABASALU

Esindusmeeskond leppis kodus Welcoga viiki

Kui eile lõid meie esindusnaiskonna mängijad vastastele 10 vastuseta väravat, siis esindusmeeskond pidi leppima viigipunktiga Tartu JK Welco vastu.
***
Poolaja pausile pidime minema kaotusseisus, kuid reageerisime hästi, kui 48’ minutil Tristan Pajo penaltipunktilt mänguseisu viigistas 🎯
***
Peale väravat saime indu juurde ja kontrollisime mängu päris hästi, kuid väga siiski vastaste väravat ohustada ei suutnud.
Mängu lõpus oli mõlemal meeskonnal veel üks hea võimalus skoori teha, kuid lõppskooriks siiski 1:1 ja punktid jagamisele 🤝
***
Esiliiga B tabelis oleme nüüd teisel kohal. Liidri FC Tallinnaga on meil küll sama palju punkte, kuid neil on siiski üks kohtumine vähem peetud. Tuleb hoida silm peal ka tahavaatepeeglil, sest JK Tallinna Kalevi U21 meeskond jääb meist seitsme punkti kaugusele 👀
Nüüd algab koondisepaus ehk saame tublisti trenni teha ja valmistuda järgmiseks kodumänguks, mis toimub 01. oktoobril kell 15:00