Üks sats, üks süda
JK TABASALU

Esindusmeeskond naases Raplast kindla võiduga ning lähim konkurent libastus

Nagu ilmselt juba kõik meie tulihingelised fännid teavad, on sel hooajal Esiliiga B’s käimas meie ja FC Tallinna vahel väga tihe võitlus liidrikoha nimel 🏆
***
Möödunud pühapäeval toimusid Esiliiga B 27. vooru kohtumised. Meie mehed naasesid Raplast 3 punkti ning 5:1 võiduga. Samaaegselt toimunud mängus FC Tallinna ja Läänemaa JK vahel läksid punktid aga jagamisele 🤝
***
See tähendab, et Esiliiga B liidrikohal jätkab Tabasalu. FC Tallinn, kellel on endiselt 1 kohtumine vähem peetud, jääb meist maha 3 punktiga.
Ka väravate vahe on kahel meeskonnal väga võrdne, seega meister võib selguda alles liiga viimases mängus, kui novembris FC Tallinnaga taas kohtume 💪🏼
Meie mäng Raplas ei möödunud aga ka sugugi pingevabalt, kui juba 5’ minutil avastasime end kaotusseisust. Joel Kokla vastas aga 18’ minutil viigiväravaga ning poolajaks oli Tristan Pajo jõudnud juba 3 väravat lüüa ja seis tablool näitas 4:1 meie kasuks ⚽️⚽️⚽️
Teisel poolajal said vastased ka punase kaardi ning lõid ka omavärava. Seega lõppskooriks 5:1 ning 3 punkti lõpuks siiski kindlalt Tabasalu omad 💙