JK TABASALU

Esindusmeeskond tagasi võidulainel

Eile õhtul võtsime kodupubliku ees vastu JK Tallinna Kalevi U21 meeskonna.
***
Mäng algas väga tasavägiselt, kuid peale esimest veerandtundi saime oma rütmi kätte ja hakkasime vastast aina rohkem survestama. Kalevi mehed osutasid küll tugevalt vastupanu, kuid 34’ minutil näitas Tristan Pajo, miks ta on Esiliiga B suurim väravakütt 👑
Hästi ajastatud jooks liini taha + täpselt mõõdetud läbisööt ning tablool 1:0 meie kasuks. 1:0 eduseis ei ole aga piisavalt turvaline ning vahetusest sekkunud Peeter Klein otsustas seda parandada. 5 minutit oli ta väljakul viibinud, kui lihtsalt toore jõuga peale karistusalas tekkinud segadust palli vastaste võrku vajutas 💪🏼😤
Kõigest 2 minutit hiljem otsustas Joosep Põder mängu lõplikult lukku keerata ning vormistas mängu lõppskooriks 3:0 🔥
***
Juba pühapäeval kell 12:30 asume Rapla Kesklinna Kooli staadionil uuesti võistlustulle. Esiliiga B 27. voorus võõrustab meid Raplamaa JK.
Muidugi ootame ja julgustame kõiki tulihingelisi fänne seda tunni aja pikkust autosõitu ette võtma ning meid ka võõrale väljakule toetama tulla! 🙌🏼💙