Üks sats, üks süda
JK TABASALU

Meie naiskonnale Meistriliiga 20. mänguvoorus ülisuur võit!

Täna võõrustasid meie naised Pärnu JK Vaprust, kelle vastu mindi juhtima juba 12. minutil. Täpsust näitas Anette Salei, kes sai muuseas kokku neli tabamust! 18. minutil sahistas ka Anne-Grethe Pajuviidik. Kuigi ka pärnakad proovisid asja põnevana hoida ning lõid 21. minutil seisuks 2:1, siis avapoolaeg lõppes JK Tabasalu 5:1 eduseisuga. Väravad said kirja ka Natali Sigijane ja Sandra Pärn.
Teisel poolajal panid meie naised samas hoos edasi. Peale nimetatud mängijate olid täpsed veel ka Marta Staalfeldt ja penaltipunktilt skoori teinud Carmen Loime. Head isu näidanud naiskond sai seega kätte koguni 11:2 võidu! 😮‍💨
***
Naiskond hoiab viimase kohtumise eel jätkuvalt 4. kohta, kuid Tartu JK Tammeka püsib endiselt kannul. Niisiis tasub järgmiseks laupäevaks panna päevakavasse väljasõit Tartusse, sest ees on ootamas ülioluline duell: 21. mänguvooru matšist selgub, kas JK Tabasalu mängib hooaja viimase ringi Eesti tippude vastu! 🙌🏻💙