Üks sats, üks süda
JK TABASALU

Esindusmeeskonnale raskelt tulnud, kuid väga tähtis võit

Eile pärastlõunal toimus Kalevi Keskstaadionil Esiliiga B 31. vooru kohtumine, kus JK Tallinna Kalevi U21 meeskonna võõrustas meie esindusmeeskonda.
***
Kuna tabeliliider võttis päev varem ülikindla võidu, pidime samaga vastama, et liidritega sammu pidada.
Juba 5’minutil leidsime end paraku kaotusseisust, kuid Edwin Stüf sellega leppida ei tahtnud. Vastaste väravast ei olnud minutitki möödas, kui kogenud mängumees Stüf seisu viigistas 💪🏼
34’ minutil juhtus see aga jälle. Andsime Kalevlastele eduseisu tagasi ning pidime taaskord tagaajaja rolli asuma. Seekord lasime vastasel natuke kauem eduseisu nautida, kuid juba 10 minutit hiljem skooris Tristan Pajo. Selle tabamusega on Pajo nimel nüüd Esiliiga B’s sel hooajal kokku 30 väravat 🤩
***
Teisel poolajal oli mängu saatus igati lahtine, kuid pikema õlekõrre tõmbasime seekord siiski meie. 62’ minutil viis Märten Subka meid esimest korda juhtima ning sellest piisas ka seekord mängu võitmiseks. Lõppskooriks 2:3 meie kasuks ning 3 punkti tabelis kirjas 🙏🏼
Tabeliliider FC Tallinn edastab meid endiselt 3 punktiga, kuid liigas on veel 5 mängu minna ning viimases voorus just praeguste liidritega kohtumegi. Võitlus Esiliiga koha peale jätkub 😎