Üks sats, üks süda
JK TABASALU

Esindusmeeskond tõusis Esiliiga B liidriks

🔷 ESINDUSMEESKOND TÕUSIS ENNE VIIMAST VOORU ESILIIGA B LIIDRIKS 🔷
Täna pärastlõunal pidas meie esindusmeeskond 174 pealtvaataja ees oma selle aasta viimase kodumängu. Tallinna JK Legioni U21 meeskond alistati sündmusterohkes mängus skooriga 4:3 🔥
Alustasime mängu suurepäraselt, kui juba 5’ minutil viis Peeter Klein meid pealöögist 1:0 ette. 8 minutit hiljem lisas Alan Nahk tõelise iluvärava näol veel ühe. Napilt enne poolaja vilet ärkas aga ka Legion ning poolajale läksime 2:1 eduseisus.
***
Teine poolaeg algas meie jaoks aga šokiga. 10 minutit möödus, kui avastasime end järsku 2:3 kaotusseisust. Täna näitas meie esindusmeeskond aga taas oma sisu ning võitlushinge 💪🏼
Comeback’i algatas Peeter Klein, kui 61’ minutil Tristan Pajo tsenderdusest palli taaskord peaga võrku saatis. 8 minutit hiljem määrati meie kasuks ka penalti, kuid Legioni väravavaht seda oma selja taha lüüa ei lasknud. Jätkasime surumist ning 83’ minutil sekkus otsustavalt mängu saatusesse Märten Subka ning viis meid 4:3 juhtima 🤩
Visa kaitsetööga võideldi kuni lõpuvileni ning 3 punkti jäid aasta viimases kodumängus Tabasallu.
Endine tabeliliider FC Tallinn sõitis täna Tartust ära 0:0 viigiga ning see tähendab seda, et enne viimast vooru oleme üle pika aja taaskord tabeli liidrid 😍
Seega viimane mäng otsustab kõik. See toimub küll võõrsil, kuid kutsume kõiki toetajaid appi, et see liigakarikas koju tuua.
Otsustav mäng FC Tallinna vastu toimub juba järgmisel pühapäeval 13.11 kell 12:30, Lasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadionil❗️