JK Tabasalu ootab oma kogukonda staadionile

Aprillikuu on märkamatult kätte jõudnud, mis tähendab, et ilmad lähevad soojemaks ja
pikemaks.

Aprillikuu tähendab ka seda, et meie esindusvõistkondade hooajad lähevad edasi.

Esindusmeeskond mängib juba HOMME 08. aprillil kell 12:30 Tabasalu Arenal Esiliiga 6. vooru, mille raames tuleb meile vastaseks Paide Linnameeskonna U21. Olenemata viimaste mängude kaotustest, läheb meeskond mängule vastu ikkagi eesmärgiga saada 3 punkti.

Esindusnaiskonda aga ootab ees Meistriliiga 2. voor, mis mängitakse koduväljakul 14. aprillil kell 20:30, kui meile tuleb külla Viimsi JK. Esimesest voorust saadud 4:0 võit Põlva FC Lootose üle sütitab lootust, et 3 punkti taaskord tulemas.

***

Osad teist on kindlasti juba märganud, et Tabasalu piirkonna bussipeatustes on väljas aprillikuu
kodumängude kava.  Just hiljuti jagasime seda ka meie sotsiaalmeedia kanalites. Lisaks liiga
mängudele lähevad meie esindusvõistkonnad aprillis vastu ka KARIKAVÕISTLUSTELE!

Meeste Tipneri karikavõistlustel kohtume 12. aprillil kell 19:00 Tabasalu Arenal veerandfinaalis FC Tallinnaga.

Naiste karikavõistlustel on meie naised samuti jõudnud veerandfinaali. Mäng peetakse 18. aprillil kell 20:00 Tabasalu Arenal, kui vastaseks tuleb Viimsi JK. Võib oodata põnevaid ja tuliseid andmisi, sest me lähme igat mängu võitma!

Põhjalikumalt saad tutvuda APRILLIKUU KAVAGA SIIN.