Üks sats, üks süda
JK TABASALU

JK Tabasalu mudilaste jalgpallilaager möödus väga meeleolukalt

Möödunud nädalavahetusel 19.-20.08 toimus Tabasalu Arenal JK Tabasalu poolt korraldatud mudilaste jalgpalli päevalaager 4-7 aastastele poistele ja tüdrukutele, millest võttis osa 45 pisikest pallurit!

Lapsi juhendasid meie klubi treenerid Alan ja Maria ning abitreeneriteks olid Frank, Henri, Mattias, Mihkel ja Sander. Taustajõuna aitas kaasa Elle 👏⚽️

***

Tahame tänada kõiki laagrilapsi ja nende vanemaid! Kõik lapsed olid väga tublid ning pidasid väga hästi vastu need 2 põnevat ja tegevusterohket laagripäeva. Lapsed võtsid aktiivselt osa kõikidest tegevustest ning pingutasid selle nimel, et teisel laagripäeval toimunud turniiril anda endast maksimum!

Kõik treenerid kiitsid lapsi ja olid nende pingutustega väga rahul.

Lapsed said mängida jalgpalli, panna ennast proovile erinevate harjutuste läbimisel, vaadata 2012 poiste võistlust, saata väljakule meie klubi esindusnaiskonna mängijad ning süüa jäätist🍦⚽️🌞

***

Täname Portsman Bistrood, kes aitas laagri ajal toitlustusega 🙌🙂

 

Suured tänud ning kohtumiseni järgmises laagris suvel 2024!!

 

Suurem laagri pildigalerii on leitav SIIT

Fotod: Rigo Vatsel