JK TABASALU

Meie duubelvõistkonnad valmistuvad hooajaks

☝️Tõepoolest, algaval hooajal on meil ka duubelnaiskond, kes hakkab pallima Naiste Esiliigas!
***
Eile pidas duubelnaiskond oma esimese treeningmatši, vastaseks Tallinna FC Levadia, lõppseisuks 1:3
⚽️ Sandra Sarapuu
Duubelnaiskonna peatreener Laada Tereštšenkova: “Esimesel poolajal valdasime väga hästi palli ning meil oli palju võimalusi vastase värava all. Teisel poolajal lõime küll esimesena värava, kuid vastane vastas paraku kolmega. Üldpildis võib mänguga rahule jääda, nägime ära, kus me oleme ning millega tuleb veel tööd teha. Ja mis kõige tähtsam, noored said ennast proovile panna naiste tasemel ning said sellega kogenumate võistkonnakaaslaste toel tublisti hakkama.
Loomulikult võtab kohanemine ja parema mängupildi loomine veel aega, aga esimene samm on tehtud – siit saab ainult edasi minna.”
***
🔵⚪️ U21 ja U19 segameeskond pidas kontrollkohtumise Viimsi JK II meeskonnaga, lõppseisuks 0:4.
U19 peatreener Martin Tšegodajev: “Saime väga heal tasemel võistkonnaga mängu. Kohtumise alguses ei olnud me vastase poolt pakutavaks tempoks valmis. Tegime palju rumalaid vigu ja ei suutnud pressingu alt välja saada. Teisel poolajal saime tunduvalt paremini mängu sisse ja suutsime luua mitmeid häid ja loogilisi lahendusi. Saime mängult olulist tagasisidet, mille kallal veel tööd teha.”