Üks sats, üks süda
JK TABASALU

Tabasalu jalkapoisid on Harjumaa gümnaasiumide arvestuses ÜLDVÕITJAD

Eelmisel nädala teisipäeval toimusid Harjumaa alagrupiturniirid 6.-7.klasside ja 8.-9.klasside poistele Paldiskis. Tabasalu poisid mängisid väga head jalgpalli ja mõlemas alagrupis tuli võit, mis tagas edasipääsu Harjumaa finaalturniirile Laagris.
***
Finaalturniir toimus eile ja seal saavutasid Tabasalu 6.-7.klasside poisid (fotol) 3.koha ning 8.-9. klasside noormehed tubli 2. koha, mis tagas neile edasipääsu neljapäeval Viljandis toimuval finaalturniirile.
***
01. oktoobril korraldas Tabasalu Ühisgümnaasium 10.-12.klasside turniiri, kus kohale tuli 9 võistkonda. Tabasalu noormehed saavutasid 3. koha.
Kõigi vanuseklasside poiste tulemused kokku tagasid meile Harjumaa gümnaasiumide arvestuses üldvõidu. Suur rändkarikas tuli meile juba 6 korda.
***
02. oktoobril toimus Raplas EKSL-i finaalturniir 6.-9.klasside tütarlastele. Finaalturniirile pääses 10 võistkonda. Väga südikas mäng kindlustas Tabasalu tüdrukutele võidu.
Parimaks mängijaks tunnistati Carmel Sööt.

***

Täname kõiki klubi treenereid, kes lapsi igapäevaselt treenivad ning kohapealset juhendajat Lea Ilvest! Muidugi ka poisse ja tüdrukuid!