Üks sats, üks süda
JK TABASALU

Esindusmeeskonna hooaeg lõppes valusa kaotusega viimasel sekundil

Eile toimus Lasnamäel meie esindusmeeskonna selle hooaja viimane jalgpalli lahing. Vastaseks vana hea tuttav FC Tallinn ning kaalul ei vähem ega rohkem, kui Esiliiga B karikas 🏆
***
Alustasime pisut rabedalt ning FC Tallinn karistas selle ka kohe ära, kui juba 8’ minutil jäi üks vastane nurgalöögi olukorras valveta. Seega asusime tagaajaja rolli. Mida aeg edasi, seda rohkem end oma tavapärasesse rütmi sisse saime, kuid poolajale läksime siiski 0:1 kaotusseisus.  Teine poolaeg suutsime vastased oma poolele suruda ning aja möödudes surve ainult kasvas. FC Tallinn oli küll ka kontra pealt alati ohtlik, kuid meie kaitseliin ja puurivaht Rumberg olid oma ülesannete kõrgusel. Oli palju olukordi, kus meil jäi viigiväravast väga vähe puudu, kuid 90’ minutil see lõpuks juhtus.
Oskar Hõim leidis paremalt äärel rünnakuga liitunud Frank Andrew Annioni, kes riputas kasti mõõdetud tsenderduse. Kastis ootas seda ei keegi muu, kui Märten Subka, kes on meie jaoks sel hooajal korduvalt kastanid tulest toonud. Subka suurepärane sukelduv pealöök saatis palli vastaste võrku ning staadionil kõlasid TABASALU rõõmuhüüded 🤩
***
Tuletame meelde, et meile piisas sellest mängust viigist, et meistriks tulla ning 90’ minutil oli tablool skooriks 1:1. Tundus, et tuleb ainult viimased sekundid ära kannatada ning saame karika pea kohale tõsta. Mängu viimasel sekundil suutis siiski FC Tallinn skoorida. Peale vastaste väravat kõlas ka lõpuvile ning tiitel oli läinud 💔
See oli äärmiselt valus ning seda valu tundsid kõik 100+ Tabasalu toetajat, kes olid staadionile kogunenud. Õnnitlused FC Tallinnale, kes pakkus selle hooaja jooksul meile igati vägevaid lahinguid 🤝🏼
***
Tunneme siiski suurt uhkust. Sügav kummardus meie esindusmeeskonnale. Kõigile mängijatele, treeneritele, klubi ametnikele ning sponsoritele. Muidugi eelkõige meie fännidele, kes meid alati toetanud on nii heas kui halvas. Te olete lihtsalt imelised 💙
Lõpp oli küll valus, kuid see ongi jalgpall. Kohtume juba uuel hooajal esmakordselt meie klubi ajaloos Eesti jalgpalli Esiliigas 💪🏼