Üks sats, üks süda
JK TABASALU

Treenerid

Risto Sarapik I JK TabasaluRISTO SARAPIK

Esinduse peatreener (UEFA A)

risto@tabasalujk.ee
tel. 565 9855    

Andrus JK_TabasaluANDRUS MITT

Noortetöö juht (UEFA A)
Treener TG2009/U12, TG2010/U11, TG2012 Sinine/U9 ja LA Pangapealse

andrus@tabasalujk.ee
tel. 53543886    

ALAN ARRUDA JK_TabasaluALAN ARRUDA

Treener (UEFA B)
TG2003/U19, TG2007/U14 sinine ja valge

alan@tabasalujk.ee
tel. 53057722    

Jüri Talu I JK TabasaluJÜRI TALU

Treener (UEFA A)
TG2004/U17

juri@tabasalujk.ee
tel. 56633332    

Riho Pill I JK TabasaluRIHO PILL

Treener (UEFA B)
TG2005/U16, TG2006/U15

riho.pill@tabasalujk.ee
tel. 562 80634    

Hendrik Nurklik I JK TabasaluHENDRIK NURKLIK

Treener (UEFA B)
TG2008/U13, TG2011 Valge/U10, TG2012 Valge/U9

hendrik@tabasalujk.ee
tel. 56292089    

Martin Tšegodajev I JK TabasaluMARTIN TŠEGODAJEV

Treener (EJL C)
Naiskond, TG2005-07T/TU17, TG2007-09T/TU14

martin@tabasalujk.ee
tel. 5285907    

MERILY TOOM JK_TabasaluMERILY TOOM

Treener
TG2011 Sinine/U10, TG LA Tabasalu

merily@tabasalujk.ee
tel. 5101596    

Kersten Lõppe JK_TabasaluKERSTEN LÕPPE

Naiskonna abitreener
 

Kaarel Rumberg JK_TabasaluKAAREL RUMBERG

Noorte väravavahtide treener

kaarel@tabasalujk.ee
 

AGE MITT

TG LA Tibutare, TG LA Alasniidu, TG LA Teelahkme

age@tabasalujk.ee

 

ANETTE RÕÕMUSSAAR

füsioterapeut

aroomussaara@gmail.com