Üks sats, üks süda
JK TABASALU

Treenerid ja tugipersonal

Risto Sarapik I JK TabasaluRISTO SARAPIK

Esindusmeeskonna peatreener (UEFA PRO)

TG2007/U17 sinine, TG2007/U17 valge

risto@tabasalujk.ee
tel. 565 9855    

Martin Tšegodajev I JK TabasaluMARTIN TŠEGODAJEV

Esindusnaiskonna peatreener (UEFA B)
martin@tabasalujk.ee
tel. 5285907    

ALAN ARRUDA JK_TabasaluALAN ARRUDA

Treener (UEFA B)
U21

alan@tabasalujk.ee
tel. 53057722    

Andrus JK_TabasaluANDRUS MITT

Treener (UEFA A)
TG2012/U12, TG2015 Sinine/U9

andrus@tabasalujk.ee
tel. 53543886    

Riho Pill I JK TabasaluRIHO PILL

Treener (UEFA B)
TG2007 Valge/U17, TG2009 Valge/U15

riho.pill@tabasalujk.ee
tel. 562 80634    

Riho Pill I JK TabasaluTEET PAJO

Treener (UEFA B)
TG2012-13Valge/U12, TG2011 Sinine/U13, TG2011 Valge/U13

teet@tabasalujk.ee
tel. 5121451    

Riho Pill I JK TabasaluRAINIS MAASING

Treener (UEFA B)
TG2013 Sinine/U11

rainis@tabasalujk.ee
tel. 56638888    

Erki Kesküla I JK TabasaluERKI KESKÜLA

Treener (UEFA PRO)

TG2009 Sinine/U15, TG2014 Sinine/U10

erki@tabasalujk.ee
tel. 5101181    

VALERI MAKAROV

Treener (UEFA B)
TG2007 Sinine/U17 valeri@tabasalujk.ee

LAADA TEREŠTŠENKOVA JK_TabasaluLAADA TEREŠTŠENKOVA

Treener (EJL D)
TG2009-2011T/TU13, TG2011-2013T/TU15 ja TG2014 Valge/U10
laada@tabasalujk.ee
tel. 53682693

MARIA ELLING JK_TabasaluMARIA ELLING

Treener
TG2015 Valge/U9
maria@tabasalujk.ee
tel. 56110338

Kersten Lõppe JK_TabasaluKERSTEN LÕPPE

Esindusnaiskonna abitreener

kersten@tabasalujk.ee

MAIRON PIHOR

Väravavahtide treener (EJL C)

mairon@tabasalujk.ee

KAAREL RUMBERG

Väravavahtide treener

kaarel@tabasalujk.ee

MARKO KRISTAL JK_TabasaluMARKO KRISTAL

Noortetöö juht (UEFA PRO)
U17 ja U21

marko@tabasalujk.ee
tel. 56261238    

AGE MITT

Treener

TG LA Tibutare, TG LA Alasniidu, TG LA Teelahkme, TG LA Pangapealse ja TG LA Tabasalu

age@tabasalujk.ee

 

ANETTE RÕÕMUSSAAR JK_TabasaluANETTE RÕÕMUSSAAR

Füsioterapeut
aroomussaara@gmail.com

 

 

KÄTLIN LAURSON JK_Tabasalu KÄTLIN LAURSON

Füsioterapeut
katlin@tabasalujk.ee