Üks sats, üks süda
JK TABASALU

Treenerid

Marko Kristal JK TabasaluMARKO KRISTAL

Esinduse peatreener (UEFA Pro)
     

Risto Sarapik I JK TabasaluRISTO SARAPIK

TG2002 (UEFA A).
Suure väljaku koordinaator
risto@tabasalujk.ee
tel. 565 9855    

Andrus JK_TabasaluANDRUS MITT

TG2009 ja TG2010 (UEFA B).
Väikese väljaku koordinaator
andrus@tabasalujk.ee
tel. 53543886    

Jüri Talu I JK TabasaluJÜRI TALU

TG2003 (UEFA A).
juri@tabasalujk.ee
tel. 56633332    

Riho Pill I JK TabasaluRIHO PILL

TG2005 ja TG2006 (Sinine) (UEFA B).
riho.pill@tabasalujk.ee
tel. 562 80634    

Hendrik Nurklik I JK TabasaluHENDRIK NURKLIK

TG2008, TG2006 (Valge) (UEFA B).
hendrik@tabasalujk.ee
tel. 56292089    

Martin Tšegodajev I JK TabasaluMARTIN TŠEGODAJEV

TG2003-04T, TG2005-07T ja TG2007-09T (EJL C).
martin@tabasalujk.ee
tel. 5285907    

ALAN ARRUDA JK_TabasaluALAN ARRUDA

TG2007 ja TG2004 (EJL C).
alan@tabasalujk.ee
tel. 53057722    

FREDDIE HEINMAA JK_TabasaluFREDDIE HEINMAA

TG 2010 (abitreener) ja TG LA Pangapealse
freddie@tabasalujk.ee
tel. 53543328    

MERILY TOOM JK_TabasaluMERILY TOOM

TG 2011, TG LA Alasniidu, Teelahkme ja Tabasalu
merily@tabasalujk.ee
tel. 5101596    

Kersten Lõppe JK_TabasaluKERSTEN LÕPPE

TG2003-04T, TG2005-07T, TG2007-09T (abitreener)
 

KADRE PÄRI

TG LA Tibutare

e-post: kadre@tabasalujk.ee
tel. 51909400

 

Füsioterapeut

Uku Leht JK_TabasaluUKU LEHT

uku.leht@gmail.com
tel. 53466562